Hakkımızda

1990 yılında kurulan firmamız 1996 yılında çeltik kurutma makinaları servisliğine başlamış olup mecmar, agrımec ve filli zafrani marka italyan kurutmaların servisliğini,montaj ve kurulumunu yapmıştır.2003 yılında ilk kömür kazanı bağlantısını,2004 yılındada kurutma üzeri montajını yaparak çiftçinin sektörde öncülük yapmış ve çitçinin yüzünü güldürmüştür. Kurulduğu günden itibaren ürettiği her üründe kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, makinaları çiftçilerin ihtiyaçlarına göre geliştirmiş, üretmiş ve sektörde her zaman öncülük etmiştir. 2010 yılından itibarende BAYMATT (Bayraktar Makina Tarım Teknolojileri)markasıyla kendi makinasını üretmiş, led aydınlatma, uzaktan kumandayla çalıştırma ve kurulum gibi özellikler ekleyerek makinayı lider konuma getirmiştir. 2016 yılından itibarende PLC(pielsi)kontrollü rutubet ölçümünü kendi yapan, kazan sıcaklığını otomatik ayarlayan tüm verileri vireless yöntemiyle operatör odasına ekrana yönlendiren operatör hatalarını sıfıra indiren bir model geliştirerek sektörde lider firma olduğunu tekrar kanıtlamıştır. Amacımız çitçimizin en kaliteli ürünü en düşük maliyetle üretmesini sağlamak ve ihtiyaç duyduğu makinalarda çözüm ortağı olmaktır.

 

"KALITE POLITIKAMIZ"

Saygınlığını ve dürüstlüğünü işine adamış bir firma olarak misyonumuz;
- Kalitenin öncelikle doğru ürün tercihiyle orantılı olduğuna inanmaktayız. Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük markalarını sizlerin hizmetine sunarken en doğru ürünü en uzun ömürlü kullanım sağlayacak şekilde tercih etmekteyiz. Siparişten önce keşif yapılmasını ve müşteri bilgilendirilmesini çok önemsemekteyiz.
- Uzmanlık alanımız olan işimizle ilgili tüm bilgi birikimimizi sizlere aktararak doğru ürün ile en kaliteli verimi alabilmektir.
- Kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamının personelimiz tarafından gerekli eğitimin almış olması ve tecrübemizle birleştirerek imalat, montaj ve ürün sonrası eksiksiz hizmet vermek en temel prensibimizdir…